Náš příběh

 • Nápadem to začalo 2022/11

Firma valcuj.cz byla založena v roce 2023. Samotný nápad valcuj.cz vznikl v listopadu roku 2022 na zimním stadionu, kde jsem členem realizační týmu.
Dnes už je (konečně) regenerace součástí každého tréninku. A proto je skvělé, že masážní válec má téměř každý sportovec. Často ale na jednom místě potkáte klidně 10 stejných černých válců. A když jsem tohle tenkrát v posilce viděl, dostal jsem nápad rozjet projekt valcuj.cz.

 • Business a vyřešení problému 2022/12

V tu chvíli mi začala hlavou bloudit myšlenka, že by bylo cool, kdyby každý v klubu měl svůj válec, který by na sobě měl číslo a jméno svého majitele. Tak jsem nelenil a začal sondovat situaci, kde by takový válec šel sehnat.

 • On fakt nikde není? 2023/01

Výsledek byl jednoznačný – nikde. Masážní válec s možností personalizace, který jsem si vysnil, nikdo neudělá. Když už některý výrobce řekl ano, válec by stál nesmyslnou částku. A tak začalo mailování, telefonování a poptávání po celém světě. Nikde nic. Nakonec jsem našel výrobnu v Česku, kde mi konečně řekli ano. Tak jsem testoval první výrobky. Neúspěšně. Válce praskaly. Když praskání bylo vyřešeno, tak se logo rychle odíralo. Tudíž obě strany spolupráci vzdaly a musel jsem hledat znovu.

 • Hledání od nuly 2023/02

Kritéria jsem musel změnit. Jinak by totiž můj nápad zůstal pouze nápadem. Jelikož jsem z Hradce Králové, čirou náhodou jsem narazil na lokální firmu, která vyrábí produkty, kde by se dalo skloubit moje nadšení a myšlenka s jejich výrobou.

 • Spolupráce s Čechy 2023/05

Začali jsme dokončovat vzorky a po několika týdnech úsilí byl na světě první vzorek. Vzorek, který vypadal velmi dobře. Já jsem byl konečně nadšený a spokojený!  Postupně jsme rozšířili barevné škály a typy personifikovaných válců.

 • Odstartováno 2023/06

Spuštění e-shopu a první aktivita na sociálních sítích @valcuj.cz, tak si nás přidej.

 • Větší nabídka custom věcí 2023/08

Vývoj a příprava dalších typů personalizovaných rollerů, které obohatí trh. Chci mít k dispozici kompletní sortiment pro válcování v různých cenových relacích - vše v custom edici.

 • Vize do budoucna 2023/10

K hlavnímu produktu personalizovaného válce chci postupně e-shop rozšířit na místo, kde najdete vše důležité pro svoji regeneraci na jakékoliv sportovní úrovni.

 • Odhalení novinek 2023/11

V listopadu jsem světu ukázal dvě novinky. Personalizovaný roller z korku a cestovní válec z eco materiálu. K tomu do portfolia byly zařazeny masážní míčky a duobally.

 • Vánoční masakr 2023/12

Prosinec byl pro mě velkou zatěžkávací zkouškou, jelikož jsem musel odbavit všechny objednávky tak, aby stihly být včas u Ježíška a zákazníci byli spokojeni.

 • Novoroční upgrade 2024/02

Během prvních měsíců jsem do nabídky zařadil další 4 nové barvy masážních válců. Nyní jsme na 8 barvách rollerů a 8 barvách bočnic, tudíž si můžete vybrat až ze 64 kombinací.

 • Jednání a spolupráce 2024/03

Během tohoto roku se budu nově účastnit i několika turnajů, kde budu předávat své zkušenosti v oblasti regenerace mezi utkáními.

 

 

 

 

Válej se s radostí...personalizuj si válec a už nikdy nehledej.
Petr Chaloupka - zakladatel firmy valcuj.cz

IMG_7082